אודות המשרד

משרדנו משרד בוטיק אשר הקדיש את חייו לעזור ללקוחותיו. משרדנו מתמחה בדיני הנזיקין על כל רבדיו: תביעות נגד המוסד לביטוח הלאומי – נכות כללית, נכות מעבודה, תביעת ילד נכה, שמירת היריון וכיוצא בזה. הביטוח הלאומי ידוע בהערמת קשיים על מבוטחיו, לצורך כך משרדנו יודע בדיוק מה נדרש להציג לביטוח הלאומי, מהם הדברים שמעניינים אותו בבוחנו תביעות נכות, מהם הנהלים, החוזרים אליהם יש להפנות את רופאי הוועדה וכמובן החוקים והתקנות לקביעת הנכויות.

משרדנו חרט על דגלו לשרת את לקוחותינו בצורה האיכותית, הטובה והיעילה ביותר ללקוח. אנו נלחמים על כל תיק בחירוף נפש תוך הקפדה על איכות, מצוינות, ראש גדול, יציאה מהקופסא ונאמנות ללקוחותינו לצורך השגת התוצאות הטובות ביותר.

מעבר לתחום הביטוח הלאומי, ישנם תחומי נזיקין נוספים בהם מתמחה משרדנו. ביניהם: תאונות עבודה, תאונות דרכים, תאונות רחוב ועוד. צריך לדעת כי באירועים כגון דא ישנם מספר גופים אותם צריך לתבוע, בין אם מדובר בכמה חברות ביטוח – מטעם העובד, מטעם המעביד ובין אם המדובר בגופים ממשלתיים.

מעבר לתחומי הנזיקין, עוסק המשרד בליטיגציה שוטפת ובייצוג בבית המשפט – תביעות כספיות, תביעות על פי חוזה שלא קוים או חוזה שהופר, תביעות לשון הרע וכו'. משרדנו מייצג את לקוחותיו בכל הערכאות המשפטיות ואף מעניק שירותי גישור במידת הצורך וניהול משא ומתן נרחב בין צדדים שלישיים, חברות ביטוח ושותפים.

אנו במשרד רואים את התמונה הרחבה עבור הלקוח שלנו, מגיעים מלאי רעב, חדורי מוטיבציה ויודעים בדיוק מה הכי טוב ללקוחותינו. לצורך כך, על אף כי משרדנו אינו עוסק בכל תחומי המשפט, כמעט כל תחומי המשפט נלמדו על בוריים וזאת לצורך ייצוג מיטבי. ייחודיותנו מתבטאת במתן פתרונות משפטיים יצירתיים, ניהול טקטיקות ואסטרטגיות במשפט ולטווח הארוך.

אז אם יש לכם בעיה משפטית כלשהי, ייעוץ, הכנת חוזה או חתימה על חוזה, עברתם תאונה, תובעים או נתבעים הנכם מוזמנים להשאיר פרטים דרך צור קשר באתר.

מי אני?

אני עדן עורכת דין בדם ובנשמה אשר נלחמת למען לקוחותיה, אני מאמינה בידע, מבחינתי ידע שווה כוח רב ובשל כך לא מפסיקה ללמוד ולהתפתח למען לקוחותיי. לדעתי עורך דין צריך לדעת ולהבין בעשרות תחומים כדי לייצג את לקוחותיו בצורה הטובה ביותר, שכן כידוע התחומים משפיעים האחד על השני.

לצורך כך עשיתי השתלמויות בתחומים רבים ובמיוחד בתחום העיקרי בו אני עוסקת. ביניהם: דיני עבודה, דיני נזיקין, תאונות דרכים, ביטוח, רשלנות רפואית, רפואה למשפטנים ובתחומים נוספים.

 

עדן חג'ג' - עורכת דין

ייצגתי בעוד עשרות תיקים אשר חלקם מפורטים ברובריקות השונות. הצלחותיי נובעות מאהבתי העזה למקצוע אשר גורמת ללמידה אין סופית. אני מאמינה שכשם שלוקחים בעל מקצוע בכל תחום ותחום ולא מנסים לשפץ לבד, לבנות בית לבד, להטיס מטוס לבד, לרפא לבד וכו' כך גם כאשר צריך לטפל בעניין משפטי. עוה"ד לומדים שנים רבות ותחום המשפט זה המקצוע שלהם ולחם חוקם.

אסכם במשפט יפה של וינסטון צ'רצ'יל:

"כל הדברים הגדולים הם פשוטים במהותם, ורבים מהם ניתנים לביטוי במילה אחת: חופש, צדק, כבוד, חובה, רחמים ותקווה"

 אלו הדברים שלא ננוח ולא נשקוט עד שנשיג ללקוחותינו.

קצת עובדות

0
את לימודי המשפטים החלה כבר בשנת 2009
0
בעלת תואר ראשון במשפטים משנת 2016, מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן.
0
סיימה לימודי גישור בלשכת עורכי הדין בישראל והינה מגשרת משנת 2018. בעלת הסמכה והכשרה מלשכת עוה"ד עריכת ייפויי כוח מתמשך.
0
בעלת משרד עצמאי משנת 2019.
0
בעלת תואר שני במשפטים משנת 2021, באוניברסיטת תל אביב.​

הניסיון שלי

ניהול תיקים בתחום הנזיקין

ניהלתי משא ומתן עם חברות הביטוח, כך למשל לקוח שלי אשר עבר תאונת דרכים בעבודה אף על פי כי לא נותרה לו נכות ואע"פ כי לא היו לו מסמכים רפואיים הצלחתי להשיג לו סכום של 5 ספרות וזאת לאחר מספר משאים ומתנים עם חברת הביטוח. 

כך למשל לקוחה נוספת אשר קיבלה מכה במלון קיבלה אף היא כמה עשרות אלפי שקלים.

ניהלתי משא ומתן עם חברות ביטוח

כמה מן לקוחותיי אשר הגיעו למצב שעליהם להפעיל את הביטוח הסיעודי, במצב כזה חברת הביטוח מנסה לעשות כל אשר לאל ידה בכדי להוכיח כי הלקוח אינו עומד ב 3 מתוך 6 התנאים וזאת בכדי שלא תצטרך להתחיל לשלם קצבה חודשים של 4,500 ₪ למשך שנים טובות. בכמה מו"מ הצלחנו להראות לחברות הביטוח כי אין להם ברירה ועליהם לשלם את הביטוח הסיעודי וחברת הביטוח אכן שילמה ומשלמת.

תיקי לשון הרע

בתיק נוסף אותו ניהלתי, נתבע לקוח שלי בעילת לשון הרע, הלקוח פרסם בגוגל השמצות לכאורה כנגד עסק עמו עבד ונתבע על כך בסך של 75 אלף ₪. לאחר דיון ראשון בתיק בו הוסבר לבית המשפט מדוע אין לראות בדברים כלשון הרע, נמחקה התביעה בהסכמה.

תיקי נכות בביטוח לאומי

נלחמתי בעשרות תיקים בביטוח הלאומי, מספר רב של לקוחות שהלכו לבדם למוסד לביטוח לאומי ולא קיבלו מאומה במשך שנים, הוצאתי ללקוחותיי קצבאות נכות לצמיתות בגין – נכות כללית, נכות מעבודה, ילד נכה וכו' וזאת בתחומים מגוונים כגון: כאבי ראש, קרוהן, פיגור, מחלות נפש, סכיזופרניה, עיניים ועוד ועוד (אפשר לקרוא על כך בהרחבה תחת רובריקת ביטוח לאומי).

ניהול תיקי עבודה

ניהלתי משא ומתן עם חברות ביטוח לצורך השגת תוצאות מיטיבות והעלאת ההצעות הכספיות המוצעות על ידם, כך גם עם צדדים נגדיים בבית המשפט. ניהלתי תיק בו נתבעה חברה אשר ייצגתי, ע"י עובד שלה בסך של 400 אלף ₪, התיק הגיע עד תום שלב ההוכחות ואשר לאחריו הסתיים התיק בסך של 9,000 ₪ בלבד כאשר מתוכם שילם העובד סכום של 3,500 ₪ בגין הוצאות משפט.

ניסיון בקבלת קצבה לילד נכה בביטוח הלאומי

ייצגתי לקוחה אשר הגיעה אליי לאחר ניסיונות של שנים בביטוח הלאומי לבדה. הלקוחה החלה את דרכה מאז שבנה היה בן שנתיים ועד גיל 18, עברה מספר רב של וועדות וועדות ערר, הגישה החמרות ובכל פעם נדחתה. כאשר הגיעה אליי, למדתי את התיק על בוריו, הוצאתי את כל המסמכים הרפואיים ולאחר ייצוג בוועדה נקבעו למבוטח 69% נכות רפואית ו-100% אי כושר (בנכות כללית). עבור לקוחה נוספת אשר בנה נדחה מספר פעמים הצלחתי להוציא קצבה של 112%.

עורכת דין מטעם ש.י.ל. (שירות ייעוץ לאזרח) באשדוד. עורכת דין בלעדית באשדוד מטעם תכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין. משמשת כמגשרת במרכז דיאלוג גישור וקהילה בעיר אשדוד.

סגנית יו"ר וועדת הביטוח הלאומי במחוז דרום. מתנדבת כנהגת אמבולנס וחובשת במגן דוד אדום.

מייצגת מעסיקים בדיני עבודה. עוסקת בתביעות כספיות, חוזים וכיוצ"ב. ליטיגטורית בבית משפט בתחום האזרחי.

מתמחה בתחומי הביטוח הלאומי: "נכות כללית", "נכות מעבודה", "ילד נכה"

מתמחה בתחום הביטוחים: ביטוח סיעודי, תאונות אישיות, אובדן כושר עבודה ועוד

מתמחה בתחום הנזיקין: תיקי תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות רחוב.

המלצות

fredi nakash
fredi nakash
2023-07-10
העורכת דין הכי תותחית בתחום ואני ממליץ עליה ב100%. כי בזכות האישה המדהימה הזאת זכיתי לקיצבת נכות. לאחר שנדחתי בארבע וועדות רפואיות של הביטוח לאומי.. ואז פניתי לעורכת דין עדן חג׳ג לאחר שהתייאשתי מהבירוקרטיה וזכיתי ליצוג הולם מול הביטוח לאומי וסוף סוף זכיתי בקיצבה נכות וכל זאת בזכות המלאך עורכת דין עדן חג׳ג.
איתן עדה
איתן עדה
2023-06-20
ביעוץ הראשון שלי(רציתי לקבל חוות דעת נוספת מעוד עורך דין והסבר על צורת התשלום ) עם עורכת הדין עדן חג'ג' התגליתי לאמינות ויושרה יוצאת דופן והסברה מדוקדוקת של זכויותי מול עורכי דין נוספים כחוק ובתיק השני שכבר בחרתי את היצוג של עורכת הדין חג'ג' עדן יצגה אותי מול תובע שנכנס בי עם רכב בצורה ברורה כאשר נהגתי על אופנוע ובכל זאת ניסה להפוך את הקערה על פיה עורכת הדין עדן הצליחה לגרום לבית המשפט לראות את האמת בלי להתפשר על כלום ועמדה איתן מול השקרים ועורכי הדין שלו, פשוט הרגשתי שיש לביאה שנלחמת עבורי ועבור האמת שלי ממליץ בחום על יצוגה גם ברמה המקצועית וגם ברמת היחסי אנוש תודה עדן! 🤍
Tzlil Harush
Tzlil Harush
2023-06-20
עורכת דין חריפה ביותר! הגעתי אליה חסרת ביטחון עם הקייס שלי ומיד היא הפיגה את כל הפחדים. הייתה על זה מהרגע הראשון בסבלנות, מסירות והרבה ניסיון. והתוצאה לא אחרה להגיע, תודה לך עדן על שירות ואנושיות שאין כמוהם! מומלצת בחום רב
גבריאל מוזס
גבריאל מוזס
2023-06-06
עורכת דין פשוט אלופה , השארתי לחבר שלי קטנוע וטסתי לחול , והוא עשה תאונה עם הקטנוע , היא טיפלה בתיק פשוט למופת , הוציאה אותי מכל קשר למרות שהקטנוע על שמי , והחבר זכה בתיק בפיצויים פשוט מטורפים . ממליץ בחום רב , מקצועית יישרה בעלת יחסי אנוש מאוד טובים . תודה רבה לך עדן היקרה.
stav amram
stav amram
2023-06-06
עורכת דין מקצועית, אמינה ועובדת בצורה יסודית. באמת אלופה! ממליצה בחום.
בר טופז
בר טופז
2023-06-06
עדן אלופה השירות שלה מעל הכול ,והכי חשוב שהיא באמת עושה את הכול מהלב פניתי אלייה בקשר לבעיה שהייתה לי ולא יכולתי לבקש שירות טוב יותר ממליץ בחום
asher ben shimol
asher ben shimol
2023-06-06
טיפלה בתיק שלנו ביעילות ומקצועיות רבה. נדחתה תביעה מביטוח לאומי ועדן חג'ג זכתה בערעור שהוגש לבית משפט המחוזי. אדיבה מאוד ועניינית. אנחנו ממליצים בחום רב
bar ben-naim
bar ben-naim
2023-05-29
הכרתי את עדן לאחר תאונה שעשיתי בעקבות המלצות רבות ששמעתי עליה לפני. לאחר הגעתי נוכחתי דעת שההמלצות מאוד נכונות ומדובר במישהי מקצועית שיודעת לעשות את עבודתה על הצד הטוב ביותר. תקופה לאחר התאונה ציפיתי לסכום מסוים ובסופו של דבר קיבלתי פי 3 יותר ממה שציפיתי בהתחלה. ממליץ עליה מאוד כל מי שיקח את שירותיה יהיה מרוצה מאוד!
Scroll to Top