דיני עבודה

משרדנו עוסק בדיני עבודה – ישנם עשרות חוקים בחוקי העבודה, חוקים החלים על המעסיק וחובת הקיימות על העובד. משרדנו ייצג תובעים ונתבעים בתחום דיני העבודה. אנו מעבירים הדרכות למעסיקים בנוגע להטרדות מיניות במקום העבודה והחובות החלות על מעסיק בתחום זה.

עוה"ד חג'ג' מייצגת מספר חברות ומעסיקים בתחום דיני העבודה. כחלק מן הייצוג ישנה הדרכה שוטפת במקום העבודה, מצגות על הטרדה מינית במקום העבודה, חובת תליית תקנון, מהי התעמרות בעובד? מה על המעסיק לעשות כאשר עובד מפסיק להגיע לעבודה או מה על המעסיק לעשות כאשר עובד מוציא ימי מחלה לאחר זימון לשימוע.

בנוסף לכך מסבירים על חובת השימוע, הודעה  מוקדמת, צבירה לפנסיה, חוזה עבודה, הסכמי סודיות ואי תחרות וכו'. להזכירכם עדיף להתייעץ עם עו"ד ולקבל הדרכה מאשר להיתבע בביה"ד או להתחיל להיחקר במשרד העבודה וזאת בגין קבלת תלונה מעובד. זאת במיוחד כאשר המעסיק לא ידע כי חלות עליו חובות. כאמור: "אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש".

מאמרים בנושא

חובת זכות השימוע

והסיפור שהיה כך היה: ביום בהיר אחד התרחש פיגוע בירושלים, במהלך הפיגוע דקר המחבל ילד יהודי וגרם לו לפציעות קשות. המחבל ברח מהמקום ולאחר רדיפה

קרא עוד »

זכות השימוע והטיעון

רבות נאמר על זכות השימוע והטיעון, אך רבים לא יודעים כי זכות הטיעון מקורה לראשונה הוא בבריאה – במקורות. כאשר הרג קין את הבל, שאלו

קרא עוד »
Scroll to Top