ביטוחים

ביטוחים, שם כ"כ כוללני, קיימים עשרות סוגי ביטוחים, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח חיים, ביטוח בריאות ביטוח אחריות מקצועית ועוד רבים. איך לדעת איזה ביטוח לרכוש? איך לדעת איזה ביטוח לתבוע במקרה של קרות מקרה ביטוח? איך לדעת מה בדיוק לומר לביטוח? אולי מה שבדיוק אספר יסיר את הכיסוי הביטוחי?

איך לדעת איזה ביטוח קיים לי? איך לדעת לנהל משא ומתן עם חברת הביטוח? האם הביטוח לטובתי או לצרתי? איך אדע מהם האחוזים שמגיעים לי? איך אדע איזו חברת ביטוח לתבוע במקרה של תאונת עבודה ואובדן הכושר לעבוד?

השאלות עוד רבות ושונות, בכל הקשור להתנהלות מול חברת הביטוח, כדאי ומומלץ כי תתנו לעו"ד מומחים לנהל עבורכם את העניין, לא חבל לנסות בעצמכם ולקבל דחייה? או להסכים להצעה כאשר מגיע לכם פי 10 ממנה?

מאמרים בנושא

מהו ביטוח סיעודי?

ביטוח סיעודי הינו ביטוח אשר אדם מבטח את עצמו למקרה שחלילה ביום מן הימים יצטרך לקבל טיפול סיעודי.בעבר, ביטוח סיעודי היה מורכב מתשלום חודשי לקופת

קרא עוד »

תפקודי ה – ADL

אירוע ביטוחי בפוליסת סיעוד. לאחר שהבנו, מהו ביטוח סיעודי, נשאלת השאלה מתי אפשר לקבל תגמולים בגין מקרה ביטוח?במרבית פוליסות הביטוח מצוין כי מבוטח יוכל לתבוע

קרא עוד »
Scroll to Top